You are here:--طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

ما وب سایت هایی را ایجاد می کنیم که بیشتر از بروشورهای آنلاین هستند. ما درک می کنیم که چرخه فروش صنعتی پیچیده تر از فروش محصولات آنلاین است و وب سایت های صنعتی ما طبق این اصل طراحی می شوند.

ما صنعت را می شناسیم و وب سایت هایی طراحی می کنیم که به عنوان یک ابزار فروش با کارایی بالا برای این صنایع عمل می کنند و برای شما به منظور تبدیل چشم انداز و بازگشت مشتریان به فروش های جدید عمل می کند.

“بازاریابی آنلاین طراحی شده است تا مشتریان را به وب سایت خود برسانید، اما هنگامی که آنها را در آنجا می بینید، آنها چه می خواهند؟”

طراحی وب سایت صنعتی

مهم نیست اندازه یا سطح عمق اطلاعان مورد نیاز برای پروژه شما تا چه مقدار در دسترس می باشد.

تیم ما می تواند یک وب سایت بصری جذاب با طرح حرفه ای، پنل مدیریتی  برنامه ریزی شده، گرافیک چشمگیر و محتوای متقاعد کننده ای که با درک منحصر به فرد صنعت شما ساخته شده است، ایجاد نماید.

توسعه دهندگان وب سایت صنعتی

تیم ما از توسعه دهندگان با استعداد مجهز به توسعه طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی برای وب سایت شما است.

ما در گذشته از برنامه های کاربردی موفق برای مشتریان خود با ابزارهای وب، فرم های وب، پایگاه های داده، اینترانت و حتی توابع تجارت الکترونیک استفاده کرده ایم.

بدون توجه به نیازهای شما، از یک وب سایت ایمن الکترونیکی تا اسکریپت های سمت سرویس گیرنده، تیم ما توسط توسعه دهندگان با تجربه می تواند یک وب سایت ایجاد کند که برای کسب و کار شما کار می کند.

فواید

  • وب سایت خود را به یک ابزار فروش مناسب برای کسب و کار خود تبدیل می کنید
  • چشم انداز خود را با طراحی متمرکز می کنید
  • راه سریع برای تماس با شما و یافتن شما توسط مشتریان
  • ترافیک بیشتر به وب سایت شما با هر صفحه بهینه سازی شده برای جستجوگرها
  •   بازدیدکنندگان خود را با صفحات بصری درگیر می کنید

چرا Design web master را انتخاب کنید؟

تیم با تجربه ما از طراحان وب و توسعه دهندگان صنعتی تخصصی در ساخت وب سایت ها برای صنعت هستند و می توانند تمام تجربیات و خلاقیت خود را برای ایجاد یک وب سایت که به تمام نیازهای منحصر به فرد کسب و کار شما کمک کند،  به کار برند.

نام (required)

ایمیل (required)

تلفن (required)

نوع وب سایت خود را انتخاب نمایید : (required)

2019-06-25T13:51:53+00:00