You are here:--طراحی سایت پزشکی و پیراپزشکی

طراحی سایت پزشکی و پیراپزشکی

طراحی و ساخت وب سایت های پزشکی برای پزشکان و متخصصین بهداشت :

آیا شما در مورد راهاندازی یک وب سایت جدید سازگار با موبایل فکر میکنید؟

ما وب سایت های پزشکی سازگار با گوشی های هوشمند و رایانه ای را که به نیازهای حرفه ای مراقبت های بهداشتی طراحی شده اند طراحی می کنیم تا به بیماران خود کمک کنید که از طریق محتویات وب سایت به راحتی و بدون تماس با شما به مسیر خود ادامه دهند !

“بازاریابی پزشکی و رسانه های اجتماعی برای ساختارهای بهداشتی و حرفه ها
آیا یک وب سایت پزشکی میتواند مراجعه به دفتر شما را افزایش دهد؟”

 ما با دکتر برای بیمار همکاری می کنیم.

با حضور طولانی در زمینه ارتباطات بصری، طراحی کلی تصویر واحدهای بهداشتی و ساخت وب سایت های پزشکی را با توجه به نیازهای حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجام می دهیم.

ما طراحی و بهینه سازی وب سایت های پزشکی را با هدف رضایت بازدید کنندگان طراحی و توسعه می دهیم و با توجه به نیازهای آنها، تکنیک های دید آنلاین را به کار می گیریم که اهداف بیشتری را به آنها اختصاص می دهد!

وب سایت پزشکی و نیاز بیماران :

اینترنت به طور مداوم در حال تغییر است و بیماران از وب سایت های مرتبط با سلامت با درخواست های بالاتر بازدید می کنند.

بیایید نگاهی کلی به مراحل مورد نیاز برای دستیابی به یک وب سایت پزشکی که به نیازهای بازدید کننده و نیازهای یک دفتر مدرن برسد، نگاهی بیندازیم!

گام اول … نام است.

قبل از طراحی و ساخت وب سایت پزشکی، باید نام سایت مناسب را انتخاب کنید. یک راه حل معمول این است که از نام خانوادگی خود برای یک نام وبسایت استفاده کنید، اما اگر به دنبال چیز دیگری هستید، نامی را انتخاب کنید که بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی آن را حفظ کنند، نسبتا کوچک است و اگر ممکن باشد، باید از تخصص شما باشد.

اهداف دید آنلاین خود را مشخص کنید

بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی به یک شرکت توسعه وب بدون اهداف مشخص دست پیدا می کنند و منجر به اتخاذ شیوه های زمان گیر و پر هزینه می شوند. توصیه می شود قبل از اینکه وب سایت پزشکی خود را طراحی کنید:

دکتران و دفتر کار آنها را ارتقا دهید
تلاش کنید تا واحد سلامت و خدمات آن را ارتقاء دهید
اطلاعات برای بیماران و متخصصین بهداشت ارائه  دهید
بازار محصولات بهداشتی را شناسایی کنید

سرورهای قابل اعتماد را انتخاب کنید.

اگر یک خطا در وب سایت شما رخ دهد و این اتفاق زمانی باشد که یک بیمار از وب سایت شما بازدید می کند، احتمالا آنها را از دست می دهید، اما اگر یک موتور جستجوگر به شما بازدید کند، نتایج ممکن است خیلی بدتر باشد.

از فناوری جدید برای ساخت وب سایت پزشکی خود استفاده کنید.

برخلاف هر گروه دیگر، بیماران امروز تاکید زیادی بر سودمندی فناوری و اینترنت در زندگی روزمره خود دارند. یک پزشک نمی تواند فناوری های جدید را نادیده بگیرد و از استفاده درست آنها در طراحی وب سایت خود، ارتقاء خود در اینترنت و برقراری ارتباط با بیماران خود جلوگیری کند.

طراحی وب سایت پزشکی بر اساس نیاز بیمار بازدید کننده.

طراحی باید حرفه ای، مدرن و همیشه مبتنی بر فلسفه کلینیک یا حرفه ای بهداشت باشد. اطلاعات باید فقط با چند کلیک در دسترس باشد تا زمان بازدید کننده را به حداکثر برسانند و دسترسی به مطالب شما را تسهیل کنند. مطالعات نشان داده اند که بازدید کننده یک وب سایت باید بتواند اطلاعات را ظرف 5-10 ثانیه پیدا کند.

مقالات پزشکی با کیفیت بالا را با تصویر پزشکی مناسب، عکس یا ویدیو ارسال کنید.

با دانستن اینکه 73 درصد از کاربران در جستجوی اطلاعات مربوط به بیماری و درمان احتمالی آن در اینترنت هستند، ما می دانیم که کیفیت محتوای وب سایت پزشکی نه تنها عامل کلیدی در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بلکه در رتبه بندی وب سایت پزشکی در موتورهای جست و جو است.

نام (required)

ایمیل (required)

تلفن (required)

نوع وب سایت خود را انتخاب نمایید : (required)

2019-06-25T14:11:28+00:00